Christian Louboutin – oszałamiająca kolekcja szminek

Christian-Louboutin-1st-lipstick-collection-StylishlyBeautiful.com_-2

„When a woman carries a handbag, we look at her shoulders. When she slips on a pair of heels, we observe her walk. If she applies lacquer to her nails, we admire her hands,” said Louboutin in a statement. „An object that embellishes the lips – the beacon of sensuality and organ of communication – has to be fairly amazing. The object should inspire a beautiful gesture.”

Christian Louboutin

We wrześniu 2015 roku Christian Louboutin  zaprezentował piękną kolekcję luksusowych szminek. £60 za jedną szminkę. Nie omieszkałam zatrzymać się przy przepięknie wystawionej kolekcji  w Harrods i oczywiście od razu się zakochałam. To prawdziwe arcydzieła.  Jednocześnie można je używać jako naszyjnik, wisiorek czy szminka w jednym. Opakowanie jest niesamowite i genialne.

IMG_6525

IMG_6500IMG_6502

 

Powstało aż 38 różnych pomadek o trzech różnych wykończeniach. Do wyboru są szminki z serii Silky Satin, Velvet Matte oraz Sheer Voile. Charakterystyczne opakowanie jest ponoć inspirowane królową Egiptu – Nefertiti. Na jego czubku znajduje się korona, która jest zakończona oczkiem, przez które można przewlec wstążkę lub łańcuszek.

Można wybierać spośród odważnych róż, czerwieni wina czy też delikatnych odcinii, nie zapominjąc o  wspaniałej kolekcji Rouge.

 

Czy już masz jedną taką do kolekcji?

Kuszą mnie ogromnie i fajnie byłoby stać się posiadaczką chociażby małej jednej…..tak dla wypróbowania. Cena wysoka ale czy nie warto?

8f80bad3268c2e7e76199af864f580c0-2

Louboutin rouge (1) Christian-Louboutin-1st-lipstick-collection-featured-StylishlyBeautiful.com_

 

2 komentarze

  • admin 28/02/2016 at 22:56

    :))

    Reply
  • zbych 26/02/2016 at 18:06

    Hej! lepiej się zakochaj we mnie a nie w szmince to Ci taką kupię

    Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »