Najlepsze Single Malt Whisky w 2016

Nadszedł czas aby podzielić się z Wami moja malutka pasją do Whiskey. Moi dwaj najlepsi przyjaciele i ja mamy taki fajny rytuał że zaraz po uśpieniu dzieci i żon 😉 wskakujemy do jacuzzi i siedzimy w gorących bąbelkach to 3-4 rano. Ta są najlepsze wspomnienia jakie człowiek może mieć – długie pogawędki pod gwiazdami z butelką dobrego whisky. Nie wspomnę o tym że trzeba nie lada odwagi aby o tej 3 rano (w Polsce) wyskoczyć z gorącej wody i „przeżyć” oraz jakoś doczołgać się do łóżka.

Oczywiscie, zanim oddamy się tym przyjemnością to spędzam trochę czasu poszukując i testując 😎różne gatunki tego cudownego złotego napoju które by odpowiadały naszym szlachetnym podniebieniom. Kilka lat temu znalazłem absolutnie wyborne żródło różnych alkoholi (głównie whisky) podanego w oprawie bogactwa informacji i opinii. Mam na myśli sklep internetowy Master of Malt. Jest to bardzo profesjonalna witryna, oferująca olbrzymi wybór whisky (i nie tylko). To co jednak jest absolutnym hitem to fakt, że można zamówić zestawy do testowania. Sklep oferuje już gotowe propozycje ale również możecie sami stworzyć zestawik swoich marzeń. Nie czarujmy się, niektóre butelki whisky dla kolekcjonerów i koneserów mogą kosztować w dziesiątkach tysięcy złotych i nie koniecznie muszą wam smakować.

Właśnie dotarło moja ostatnie zamówienie – zestaw pięciu buteleczek, 30ml każda, które zawierają zwycięzców na najlepsze single malt whisky w 2016 roku. Bez dalszego rozdrabniania się mogę tylko dodać że już nie mogę się doczekać wieczoru kiedy otworzę wszystkie i będę testował !!!!

Artur P.

 

IMG_7109 IMG_7115 IMG_7116

 

4 komentarze

 • Agnieszka 07/05/2016 at 21:10

  Ja Ci dam uspać żony , tym razem się nie damy i napewno wytrzymamy do 4 rano

  Reply
  • Sylwia(passion4luxus) 08/05/2016 at 15:25

   Zdecydowanie kochana!

   Reply
 • Natalia K 03/05/2016 at 19:33

  Bardzo ciekawe:)
  pozdrawiam

  Reply
 • Orestes 02/05/2016 at 16:30

  Zamawiam 5 zestawów .

  Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »