GoPro Kamera HERO4 SILVER

Moja frustracja sięgnęła zenitu w zeszłym roku kiedy zrozumiałem, że moja żona (Sylwia) robi super jakości zdjęcia swoim iPhonem 6 i to bez wysiłku. Ja natomiast tracę mnóstwo czasu na ustawienia w moim Canonie DSLR z marnym rezultatem.

Oczywiście, ktoś może zauważyć i to nie złośliwie że ja po prostu nie umiem robić zdjęć profesjonalnym aparatem. Tak, macie racje !!!!

Dlatego, po nie długim namyśle postanowiłem zrewolucjonizować sposób w jaki upamiętniamy nasze wakacje w tym roku. Poszperałem po necie i następnego dnia podjechałem do Carrysa kupić GoPro Hero4 Silver super magic kamerkę !!!!!!

gopro2

 

Podejrzewam, że wielu z Was może nie mieć pojęcia co to GoPro. Ludzie…. musicie to zobaczyć. GoPro to tzw. action camera. Jest on malutka, wodoodporna, przyczepiana na różne sposoby (np. do snowboardu, roweru itp). Jakość obrazu osiąga 4K, szeroko-kątny obraz i niesamowita, kinowa jakość obrazu. (dokładną specyfikację znajdziecie na stronie GoPro). Do tego możecie sterować tą kamerką za pomocą iPhona, a filmy edytować za pomocą darmowego programu.

gopro

 

Sama kamera kosztowała trochę ponad £270 ale oczywiście musiałem też dokupić mnóstwo bardzo niezbędnych akcesorii:

  • San Disc Extreme Micro SD memory card 64GB
  • Smatree Replacement battery (2-Pack) and 3-Channel chargerSmatree
  • SmaPole F1 Floating Hand Grip
  • Smatree® SmaCase G260sl-Medium Large Case for GoPro
  • Smatree® SmaPole X1 Aluminium Foldable Multi-functional Pole/Monopod
  • Smatree® 7 in 1 Accessories kit for Gopro Hero

 

IMG_7051

 

Ok, prawda jest taka, że albo to były totalnie wyrzucone pieniądze albo będziemy mieli niesamowite wspomnienia z wakacji.

Dam Wam znać…

 

Artur P.

IMG_7061

 

No Comments

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »