EVE LOM Cleanser(krem do demakijażu)

EVE LOM próbka kremu do demakijażu została gratisowo dołączona do moich ostatnich zakupów online z spacenk.com. W dodatku otrzymałam małą muślinową chusteczkę.

Próbka starczyła mi na trzy mycia, zmywając makijaż bardzo dokładnie i nie pozostawiając uczucia ściągnięcia skóry. Konsystencja  preparatu jest kremowa i lekko ziarnista a zapach pięknie ziołowy.  W momencie kontaktu ze skórą krem zmienia się w olejek. Należy go wtedy rozsmarować na buzi, a następnie przy pomocy muślinowej, ciepłej wilgotnej ściereczki zmyć, a następnie zamykamy pory zimną wodą. Efekt WOW  jak po najlepszym zabiegu w SPA.

Specyfik jest dość drogi – opakowanie o pojemności 200 ml kosztuje aż 400 złotych 100ml około 300zł, 50ml około 200zł.

Zakochałam się! Moja skóra jest miękka i delikatna, pięknie gładka.

EVE LOM Cleanser dołączył do mojej listy obowiązkowych zakupów.😉

 

EVE LOM Cleanser to legendarny produkt marki EVE LOM–  o działaniu tonującym, nawilżającym i oczyszczającym. Przy użyciu ściereczki muślinowej i ciepłej wody otwiera pory, zmywa cały makijaż, łącznie z wodoodpornym

Zawiera unikalną mieszankę składników: olejek goździkowy – ma właściwości antyseptyczne, olej eukaliptusowy eliminuje toksyny, olej chmielowy tonizuje, rumianek i masło kakaowe zmiękczają i koją skórę.

Czy znacie produkty marki  EVE LOM? Jaki jest twój najlepszy preparat do demakijażu?

No Comments

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »