Essie Russian Roulette – idealnie czerwony

essie-nail-polish-russian-roulette

 

Potrzebowałam czerwonego lakieru do paznokci….tym razem szukałam wśród różnych odcieni firmy Essie. Wybrałam Essie Russian Roulette.

Ostatnio zachwyciłam się bazą stosowaną pod oraz na lakier  a także zakochałam się w Essie Apricot olejkiem do skórek. Jest tak pięknie pachnący. Uwielbiam go używać!  Moje skórki są naprawdę miękkie . Mogę powiedzieć że naprawdę uzależniłam się od niego. Jest absolutnie niezbędny!

Nail_Care_Apricot_Cuticle_Oil_Pack-630x552

 

Essie Russian Roulette jest niesamowitym czerwonym kolorem ! Fajnie się go nakłada i wysycha bardzo szybko.  Stosuję dwie warstwy, zaraz po nałożeniu base coat.  Jest śliczny i błyszczący.

To naprawdę niesamowicie piękny lakier do  paznokci. Bardzo elegancki i prawdziwie nasycony kolorem. Dla mnie jest to odcień idealny, którego dawno poszukiwałam – Must have!

Cena to około PLN 32,99, zobacz tutaj

 

IMG_6663

 

Czy ty też lubisz czerwone paznokcie?  Podoba Ci się ten kolor? Jakie są twoje ulubione kolory i firmy? Masz swój ulubiony lakier czy może kupujesz jak jest promocja?

IMG_6666

 

Lakiery Essie to bogata paleta odcieni o ciekawych intrygujących nazwach.

W Ameryce firma Essie należy do czołowych liderów w branży lakierów do paznokci i pielęgnacji dłoni. Są polecane przez profesjonalistów.

Utrzymują się na paznokciach nawet 7 dni!

No Comments

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »