Energylandia – cały dzień emocji…

Przyjechaliśmy do Energylandii po 13.oo i nie było mowy o wyjściu wcześniej niż jak zamykali, czyli o 20.00. Park rozrywki z prawdziwego zdarzenia…

Energylandia jest wyjątkowym miejscem. Nie tylko dzieci ale i my bawiliśmy się wspaniale. Bardzo chętnie wrócimy tam znowu. Było bajkowo, kolorowo i bardzo bardzo dużo okrzyków radości. 

IMG_1681

IMG_1625

 

IMG_1639

 

IMG_1656

 

 

Park jest podzielony wiekowo na 3 strefy:

 • Dziecięcą – w parku to „Bajkolandia” obejmującą atrakcje dla najmłodszych.
 • Familijną – inaczej rodzinną, w której zabawa sprawia radość zarówno dzieciakom jak i starszym. Królują tutaj atrakcje wodne, takie jak: spływ rwącą rzeką, strzelanie z armatek wodnych, czy spływ łódką po specjalnym, wodnym torze. Oprócz tego dla rodzin czeka kolejka widokowa oraz duża wersja samochodzików.
 • Młodzieżową – gdzie powinni trafić ci, którzy szukają najbardziej ekstremalnych atrakcji. To prawdziwe wyzwanie, pełne adrenaliny.To tutaj znajdziecie najwyższe, najszybsze i najbardziej wymagające urządzenia. Stylistyką sektor nawiązuje do antycznej kultury Majów i Azteków.

Ponieważ moje maleństwa są za małe na karuzele dla odważnych, bawiliśmy się w Bajkolandii. Najbardziej ulubioną dla nich rozrywką była jazda na gąsiennicy -w owocowym ogrodzie- dużo krzyku radości na zakrętach.

IMG_1586

 

IMG_1669

 

IMG_1617

 

Bardzo podobała nam się wodna atrakcja Atlantis. Długa, o torze ponad 500 metrów. Spływ rwącą rzeką odbywa się w specjalnych, kilkuosobowych pontonach. Wychodzi się naprawdę mokrym – przyjeżdża się pod fontannami:))

IMG_7378_HDR

 

 

Wciąż budują się nowe atrakcje a co ciekawsze park wodny który ma być otwarty w 2016 roku.

Jest czysto i przyjemnie. Toalety są dostosowane dla dzieci. Tablice są wyraźnie opisane jaki wiek i wzrost jest dozwolony.

 

Park ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w miejscowości Zator, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa. Oferuje usługi na najwyższym, światowym poziomie. Jest to potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Choć nie jest tanio:))

Nie ma mowy o nudzie!

Cennik_Zima_2014_normalny_od_2014_11_29_1000px1

Energylandia_2015_mapka_lupa_1920

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 komentarze

 • Peppa Pig Paulton Park – niesamowity świat bajek | Passion4luxus 21/05/2016 at 22:38

  […] niesamowitej przygodzie w Energylandii w  ubiegłym roku zdecydowanie nadszedł czas na Paultons Park, Home of Peppa Pig […]

  Reply
 • majka 09/09/2015 at 17:17

  Super park dla dzieci. A atrakcje dla emerytów też tam są??????

  Reply
  • admin 09/09/2015 at 17:55

   Jasne, cały park to ogromna doza uśmiechu…Każdy znajdzie tam swoje zabawki:))

   Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »